x
що таке
ОРІДЖИНАЛ
ПЕРФЕКТИЛ?

Перфектил Оріджинал (Perfectil®) комплекс вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів, створений спеціально для жінок, які хочуть бути красивими і енергійними кожен день.

Завдяки ретельно збалансованому складу, Перфектил Оріджинал (Perfectil®) не просто піклується про красу шкіри, волосся і нігтів, але і забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами, даруючи заряд бадьорості на цілий день!

 

Спосіб застосування та дози

Приймати по 1 таблетці в день. Для кращого засвоєння таблетки слід приймати не розжовуючи, після основного прийому їжі і запивати склянкою води або холодного напою.

Не містить

  • синтетичних барвників
  • консервантів
  • солі і дріжджів
  • не проходило перевірки на тваринах
  • може прийматися вегетаріанцями
Чому Перфектил?
ОРІДЖИНАЛ
Краса та здоров’я приходить з середини
Косметика або процедури значно дорожче, але надають лише поверхневий і тому нетривалий ефект. Але для ефективного, професійного догляду клітини шкіри, волосся і нігтів повинні отримувати необхідні поживні речовини зсередини. Перфектил Оріджинал (Perfectil® Original) пропонує саму повноцінну і максимально доступну для організму можливість подбати про своє здоров'я та красу.
Баланс вітамінів та мінералів
Якщо в складі комплексу немає мінералів або тільки один компонент - чи зможе він належним чином забезпечити організм усім необхідним для краси і здоров'я? Рецептура Перфектил Оріджинал (Perfectil® Original) заснована на результатах багаторічних дослідженнях в галузі фармакології, її компоненти дають максимальний ефект, доповнюючи і посилюючи дію один одного.
Краса і енергія в одній упаковці
Завдяки ретельно збалансованому складу і наявності рослинних екстрактів, Перфектил Оріджинал (Perfectil® Original) не просто піклуватися про красу шкіри, волосся і нігтів, але
і забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами, даруючи заряд бадьорості на цілий день. Перфектил Оріджинал (Perfectil® Original) - це рішення двох проблем «Краса і Енергія» в одній упаковці.

РОСЛИННІ ЕКСТРАКТИ

Природа подарувала нам велику різноманітність корисних, лікувальних рослинних екстрактів, які використовуються в медицині і косметології.
Диктуючи моду в світі вітамінних комплексів, британські вчені додали до складу Перфектил Оріджинал екстракт виноградної кісточки.

Екстракт виноградних кісточок - це дуже потужний антиоксидант, який сприяє:

Підсиленю кровообігу
Покращенню кольору обличчя
Прискоренню росту волосся і нігтів
Підтримці структури колагену, піклуючись про вашу шкіру і попереджаючи передчасне старіння
Підсиленю кровообігу
Покращенню кольору обличчя
Прискоренню росту волосся і нігтів
Підтримці структури колагену, піклуючись про вашу шкіру і попереджаючи передчасне старіння
ПОГЛЯД
АНГЛІЙСЬКИХ ФАХІВЦІВ
Аніта Елліс, нутриціології (Registered Nutritionist, Anita Ellis BSc (Hons) RNutr.)
 Perfectil® - комплексний засіб спрямованої дії на шкіру, волосся і нігті, який забезпечує організм зсередини всіма важливими компонентами. Активні речовини разом з кровотоком потрапляють на більш глибокі рівні і сприяють поліпшенню обміну речовин в клітинах шкіри, волосся і нігтів і забезпечення їх здорового вигляду.

РЕКЛАМА. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. Є ПРОТИПОКАЗАННЯ. ДИВ. ТЕКСТ ЕТИКЕТКИ. ПЕРФЕКТИЛ ОРИДЖИНАЛ. ВИСНОВОК ДСЕЕ №05.03.02-03 / 22158 ВІД 01.04.2014. ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС. ВИСНОВОК ДСЕЕ № 05.03.02-03 / 22158 ВІД 01.04.2014