Вважаєш, що зачіска - важлива частина твого іміджу?
Хочеш мати густе, пружне, слухняне волосся?

Перфектил Плюс Розкішне ВОЛОССЯ

За рахунок трьох особливих компонентів в складі комплекс впливає на всі механізми випадіння і погіршення стану волосся, сприяє отриманню ПОТРІЙНОГО ЕФЕКТУ:
  1. Зупинка випадіння волосся
  2. Активація росту волосся
  3. Поліпшення якості волосся
Перфектил Плюс Розкішне Волосся - спеціальний комплекс нутрієнтів для суттєвого поліпшення якості та зовнішнього вигляду волосся. У той же час комплекс піклується про красу та здоров'я нігтів і шкіри, а також забезпечує організм всіма необхідними вітамінами та мінералами для гарного самопочуття, бадьорості і енергії на кожен день.
Екстразахист та живлення волосся
28 активних компоненти
У СКЛАДІ: унікальні компоненти - морський колаген, екстракт хвоща, інозитол. Посилена формула для екстразахисту та живлення волосся.

Як працює Перфектил Розкішне Волосся?

Зупинка випадіння
волосся
Інозитол
Нормалізує чутливість клітин до андрогенів – чоловічих гормонів, що сприяє зниженню ризику розвитку андрогенної алопеції - випадіння волосся та облисіння по чоловічому типу. Біотин та ніацин сприяють поліпшенню кровообігу в шкірі голови та зміцненню волосяних фолікулів
Прискорення росту
волосся
Екстракт хвоща
У поєднанні з комплексом вітамінів та мінералів сприяє покращенню кровообігу у шкірі голови, що сприяє пробудженню сплячих волосяних фолікулів і активізації росту волосся при дифузному випадінні волосся.
Покращення якості
волосся
Морський колаген
У потужній комбінації з натуральними антиоксидантами (амокисінлоти L-цистин, L-метіонін, ексракт виноградної кісточки та ін.), які впливають на прискорення синтезу власного колагену та еластану, сприяють глибокому живленню волосяних фолікулів що забезпечує розкішний вигляд волосся (еластичність, пружність, об’єм та здоровий блиск).

Спосіб застосування та дози

Приймати по 1 таблетці в день. Для кращого засвоєння таблетки слід приймати не розжовуючи, після основного прийому їжі та запивати склянкою води або холодного напою.
На правах реклами. Дієтичні добавки. Не є лікарськими засобами. Перед застосуванням ознайомитись з інструкцією. Перфектил Плюс ДСЕЕ №05.03.02-03/22158 від 01.04.2014. Перфектил Оріджинал ДСЕЕ №05.03.02-03/72052 від 27.11.2014. Перфектил Плюс Розкішне Волосся. *Бренд Перфектил / PerfectilR є лідером в грошовому вимірі та в упаковках з продажів з аптек у Великобританії в категорії ≪вітаміни для краси≫. Джерело: The Nielsen Company (Нільсен компані). Період: 52 тижні до 26 березня 2016 року.